Ceny Kursów Angielskiego

  • admin 

Profesjonalne przygotowanie do egzaminów i zaliczeń. Bazujemy na najnowszych materiałach publikowanych przez najlepsze wydawnictwa takie jak Pearson, Oxford University Press, Macmillan, które zapewniają świetną jakość merytoryczną kursów Business English. W naszej witrynie stosujemy certyfikat SSL dzięki czemu Państwa transakcje są bezpieczne. Hospitacje i nadzór metodyczny – Do hospitacji przywiązujemy szczególną wagę, ponieważ umożliwiają doskonalenie i modelowanie szkoleń już w trakcie ich trwania.

Znajomość innych języków obcych pozwala uzyskać przewagę na rynku pracy, a także otwiera nowe perspektywy. Szkoła językowa AJ zaprasza do zapoznania się z naszymi kursami metodą Direct oraz specjalistycznymi kursami językowymi. Ten kurs został zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy używają języka angielskiego w pracy i są już na poziomie B2 lub wyższym w języku angielskim oraz muszą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności językowe. Przygotowana przez naszą szkołę oferta obejmująca kursy języka angielskiego to gwarancja licznych korzyści. Nauka będzie przyjemna i skuteczna – bezpośrednia metoda nauczania sprawia, że słuchacze i uczniowie czują się zmobilizowani do aktywnego uczestnictwa w zajęciach – https://effectiveteaching.pl/kursy-jezykowe/kurs-jezyka-angielskiego/

Umiejętności te ćwiczymy i udoskonalamy za pomocą autentycznych case research. Kurs uczy wykorzystania języka angielskiego w biznesie i skutecznej komunikacji. Nasza szkoła językowa prowadzi też kursy angielskiego w wielu innych (oprócz Poznania) miastach. W zakładce „FILIE SZKOŁY” znajduje się pełen wykaz naszych oddziałów (zachęcamy do zapoznania się z nim i polecania naszych kursów języka angielskiego znajomym, przyjaciołom i rodzinie z innych regionów kraju). Oprócz typowych kursów językowych, w naszej ofercie mamy także międzynarodowe certyfikaty, dzięki którym w prosty sposób możesz zbadać czy inwestycja w kursy językowe dała jakieś efekty. Zorganizujemy certyfikaty dla Twojej firmy, albo na miejscu w wersji papierowej albo zdalnie dzięki nowoczesnym egzaminom LanguageCert.

Platforma językowa dla firm została zaprojektowana tak, aby maksymalizować zaangażowanie pracowników w naukę angielskiego. Metoda micro-learningu czyli podziału materiału na krótkie dawki wiedzy ułatwia zapamiętywanie. Zdobądź dostęp do darmowych lekcji języka angielskiego z zakresu Business English oraz poznaj najnowsze fashionable z branży tłumaczeń. W ramach kursów dla firm prowadzimy szkolenia z języka ogólnego , biznesowego lub specjalistycznego o tematyce dostosowanej do danej dziedziny albo branży. Specjalizujemy się w szybkiej nauce języka angielskiego i hiszpańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *