Hydroizolacja dachu – jak ją zrobić dobrze?

  • admin 

Dążymy do umocnienia swojej pozycji na światowym rynku nanotechnologii, zapewniając wysokiej jakości usługi przy utrzymaniu korzystnego stosunku do ceny. Będąc świadomi zagrożeń związanych z produkcją środków chemicznych i hydroizolacji, dążymy do zapewnienia bezpieczeństwa w obrocie nanozwiązkami oraz poprawy stanu środowiska. Środki odstraszające wodę po nałożeniu na chronioną powierzchnię prowadzą do przenikania chemicznie aktywnych substancji do kapilarnie porowatej struktury materiału. W wyniku reakcji chemicznych powstają nierozpuszczalne formacje krystaliczne w strukturze porów materiału, uszczelniające pory. Te formacje, niewpuszczające wody, nie utrudniają przepływu powietrza, pozwalając materiałowi oddychać. Problem ochrony materiału przed wilgocią rozwiązano za pomocą różnych metod hydrofobizacji.

Dodatkowo zmniejszenie wilgotności powierzchni znacznie ogranicza rozwijanie się na niej glonów i pleśni. Poza skutecznymi impregnatami do betonu wyrobów budowlanych różnego typu oferujemy także profesjonalne preparaty czyszczące. Może Cię zainteresować środek pielęgnacyjny do elewacji Facade Cleaner, który poradzi sobie nawet z uporczywymi plamami. Produkt sprawdza się zarówno do mycia ręcznego, jak i z zastosowaniem specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych.

Wówczas deszcz padający będzie spływał po jego powierzchni, nie przedostając się w głąb struktury. Szczelna warstwa specyfiku utrzymuje się przez kilka lat, sprawiając, że chodnik czy elewacja będą dobrze zabezpieczone, a także wolne od brudu i przebarwień. Specjalistyczne impregnaty hydrofobowe warto stosować również do konserwacji płyt chodnikowych. Zabezpieczy przed brudem i wilgocią, ale też ułatwi prace porządkowe w trakcie zimy. Powłoka, którą tworzy ten środek na powierzchni betonu, sprawia, że woda nie przedostaje się w głąb struktury i nie zamarza tam.

Zostały one wprowadzone do stosowania jako zharmonizowane normy europejskie o statusie Norm Polskich. W artykule scharakteryzowano zaprawy przeznaczone do murowania ścian i ogrodzeń. Dokonano podziału zapraw murarskich i omówiono ich właściwości. Podjęto ponadto próbę podania kryteriów doboru zaprawy murarskiej do elementu murowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *