kawa, herbata, miód pitny

  • admin 

Coraz większa świadomość klientów sprawia, że znacząco maleje zainteresowanie kupnem produktów przetworzonych lub wyprodukowanych z przetworzonych półproduktów. Prym wiodą ciasta jak domowe na przykład szarlotka z prawdziwymi jabłkami, czy sernik z prawdziwym serem. Wszystkie nasze produkty są pieczołowicie selekcjonowane – kawa, herbata, miód pitny i oczywiście wypieki. Te ostatnie wytwarzamy we własnej pracowni cukierniczej, gdzie dbamy o wysoką jakość każdego składnika. Dzięki temu nasze ciasta i ciasteczka mają zawsze w sobie to, co najświeższe i najlepsze dla Twojego zdrowia i podniebienia – kawiarnia w Gdyni – de Paris ul. Abrahama 26 81-366 Gdynia

Prawy spust działa luźno, jak pedał gazu w prawdziwym samochodzie, natomiast lewy set off wymaga użycia odpowiedniej siły, aby wyhamować auto. Dodatkowo sporo informacji na ręce gracza jest przekazywanych za pomocą wibracji. Gracz poczuje każdą zmianę biegu, najechanie na tarkę, czy uślizg kół.

Cheder organizuje również świetne warsztaty (np. kuchni żydowskiej), szabatowe kolacje i śniadania (pycha!) oraz koncerty, których najlepiej słucha się w towarzystwie kieliszka bliskowschodniego wina. Polecamy każdemu, komu na codzień brakuje pierności. Z kolei gdy robi się nieznośnie gorąco, chowamy się w chłodnej piwnicy Bony, obniżając dodatkowo ciepłotę ciała mrożoną kawą. To tu, w spokoju, przy kawie i kawałku domowego ciasta, odpoczniemy po zwiedzaniu Wawelu lub od tłumów na Grodzkiej. Od lat rozwijamy nasze umiejętności zgłębiając tajniki parzenia najlepszej kawy.