Kursy angielskiego na wielu poziomach

  • admin 

Naszym zadaniem jest jak najefektywniej pomóc kursantom zrealizować wyznaczone założenie. Proces ten rozpoczynamy od określenia konkretnych potrzeb danej firmy lub osoby, która się do nas zgłosiła. Znając oczekiwania, możemy dopasować odpowiedni tok kształcenia, by trafić w specyfikę firmy.

Jakości nauczania – to spaja zespół CoAction Business Language Trainers. W takiej firmie kursy angielskiego w Gdańsku łączą tematy biznesowe oraz te preferowane przez pracowników. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych do nawiązania kontaktu celem zapisania się na darmową lekcję próbną oraz zaprezentowania oferty kursów, na podstawie Art. 6 ust. Rynek otwarty jest na zagranicznych inwestorów, a coraz więcej przedsiębiorstw gotowych jest na podbój europejskich i światowych rynków.

Pomożemy Ci nauczyć się języka obcego szybko i skutecznie. Posiadam 14 letniet doświadczenie w pracy nauczyciela, lektora i tłumacza języka angielskiego. Oferujemy stopień nauki dostosowany do każdego, zapewniamy podstawowe narzędzia do nauki języka, a efektywność naszych kursów potwierdzają opinie kursantów.

Dlaczego Nasza Szkoła?

Lektorzy dojeżdżają na zajęcia trwające minimal 2 godziny lekcyjne pod rząd . W przypadku płatności za rok szkolny z góry zniżka wynosi 10 %. W niektórych grupach rok szkolny może trwać pełne 10 miesięcy, jego koszt wynosi wówczas 3555 zł. Uczyć się w miłej atmosferze i przyjaznym gronie kolegów z pracy.

Konwersacje, nauka umiejętności językowych lub wyspecjalizowanego słownictwa. Test poziomujący i analiza potrzeb językowych – gratis! Pierwszym etapem jest weryfikacja obecnego poziomu językowego uczestni… Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych oraz grupowych kursów językowych on-line dla firm. Sprawimy, że korzystanie z języka angielskiego będzie przyjemne i bezstresowe.

W efekcie język angielski przestanie mieć dla Ciebie jakiekolwiek tajemnice i posiądziesz umiejętność swobodnej komunikacji i wymiany myśli – tak, jak zawsze marzyłeś. Akademia Kształcenia zaprasza na kursy języka angielskiego ! Wykorzystujemy najnowszą technologię w nauczaniu w połączeniu ze sprawdzonymi metodami.

Jakie Korzyści Daje „angielski Dla Firm On-line” W Chatschool Twoim Pracownikom?

Tradycyjne szkoły językowe często przykładają zbyt dużą uwagę do poprawności gramatycznej i wokół niej koncentrują swoje lekcje i kursy. Dla metodyków dbających o jakośc kursów językowych on-line z lektorem w Effective Teaching największą wartość ma komunikacja w języku obcym. Kładziemy nacisk na aktywne używanie nowego słownictwa i język funkcjonalny pozwalający Ci komunikować się bez przeszkód w każdej sytuacji. Dużą rolę odgrywają tu materiały video, dzięki którym nasi lektorzy skutecznie uczą autentycznego języka oraz przydatnych wyrażeń niezbędnych w codziennej komunikacji w pracy lub życiu prywatnym.

Możesz stworzyć kurs dla działu obsługi klienta albo działu IT. Nauczymy Twoich pracowników języka angielskiego, niemieckiego, a także hiszpańskiego. Oferujemy Ci całą gamę szkoleń i kursów, musisz tylko dać nam znać czego potrzebujesz, a my z pewnością będziemy mogli to dla Ciebie i Twojej firmy zrobić. Od lat prowadzimy szkolenia i kursy języka angielskiego dla czołowych polskich agency i instytucji, obejmujące bardzo wiele branż. Skuteczne metody nauki języka niemieckiego niezależnie od poziomu zaawansowania.

To również doskonały wybór dla osób planujących rozwój kariery zawodowej oraz studentów wiążących swoją przyszłość z pracą w międzynarodowych korporacjach. Kurs organizujemy także dla agency i ich pracowników. Dla wielu uczących się języka obcego problemem nie są zagadnienia gramatyczne, ale przyswajanie i poszerzanie słownictwa oraz zwrotów. Ich znajomość w dużej mierze stanowi o sukcesie każdego kursanta. Proponowane przez nas zajęcia są prawdziwą bombą leksykalną. Jest to kurs języka angielskiego, który obejmuje zagadnienia związane z sektorem teleinformatycznym.

Bo w Polsce znaleźliśmy miejsca oferujące doskonałe warunki do nauki i opracowaliśmy specjalny program, który pozwoli szybko i skutecznie poprawić umiejętności językowe. Najlepszeszkolenia językowe dla firmpowinny również dawać możliwość certyfikacji potwierdzającej posiadanie umiejętności posługiwania się językiem obcym na danym poziomie. Jednym z najbardziej powszechnych i dających duże możliwości certyfikatów jestTOEIC. Egzamin TOEIC umożliwia uzyskanie ważnego dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego, który jest akceptowany na całym świecie. Wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego klienta – kurs języka angielskiego dla biznesu dopasujemy do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki branży, w której funkcjonuje Twoja firma. Dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów jesteśmy w stanie przeprowadzić zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, zarówno dla osób zawodowo związanych m.in.

Prowadzimy zajęcia w siedzibie naszej szkoły lub dojeżdżamy do siedziby Klienta. Oferujemy kursy indywidualne lub w niewielkich grupach. Naszą dewizą jest profesjonalizm i efektywność, dlatego współpr acujemy jedynie z wysoko wykwalifikowanymi lektorami posiadającymi doświadczeni e w uczeniu w firmach. Współpracujemy z działami HR prowadząc stały monitoring kursów i regularnie sprawdzając poziom postępów i zadowolenia słuchaczy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przykładowymi szkoleniami językowymi dla owej firmy. Od wielu lat organizujemy również kursy języka polskiego dla obcokrajowców – zapraszamy na lekcje na każdym poziomie zaawansowania (A0 – C2). Treści i materiały użyte na kursach będą związane z Twoją branżą.

Jeśli angielski nie jest pierwszym językiem pracowników Twojej firmy, poruszanie się po biznesowych niuansach językowych może być dla nich poważnym wyzwaniem. Warto więc przemyśleć proces przygotowania firmy oraz pracowników do działalności i komunikowania się w języku obcym. E-Learning – nauka nie musi kończyć się po zakończeniu lekcji – każdy pupil kursu dla biznesu otrzymuje dostęp do naszej platformy e-learningowej. Zawiera pakiety materiałów dodawane po każdych zajęciach. Brak drogich podręczników – zapewniamy wszystkie materiały dla naszych kursantów. Nie ma żadnych dodatkowych opłat, a materiały są dostarczane przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku bardzo specyficznych wymagań uczestników może się zdarzyć, że dobranie odpowiedniego podręcznika jest niemożliwe. Opracujemy wtedy kurs szkolenia korzystając z materiałów własnych i fachowych publikacji. Na podstawie wynikówpodział uczestników na grupyi w uzgodnieniu z Państwemustalenie programu szkolenia dla każdej z grup. Prowadzimy audyt językowy dla agency, które pragną zweryfikować wiedzę swoich pracowników według standardów europejskiego Common European Framework – Council of Europe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *