Masy Bitumiczne Hurtownia Papy

  • admin 

Masy asfaltowo-polimerowe, hydroizolacje, mają konsystencję gęstej pasty. Polecane są do robienia pionowych i poziomych izolacji przeciwwilgociowych, rzadziej przeciwwodnych. Ponieważ tworzą trwale elastyczną powłokę, można je nanosić na podłoża, które są narażone na skurcze i powstawanie w ich wyniku rys oraz pęknięć.

Po zakończeniu prac uszczelniających i wyschnięciu warstwy z preparatu IZOBUD WM, WM 2K lub WM 2K plus twarde płyty ocieplające przykleja się za pomocą IZOBUDU WL (płyty EPS) lub IZOBUDU WK (płyty XPS). Podłoże musi być stabilne, czyste, wolne od kurzu, mleczka cementowego i innych powłok antyadhezyjnych. Wystające resztki zaprawy należy zbić, a krawędzie odsadzek oczyścić z gruzu i ziemi.

W zależności od rodzaju cech podłoża przeprowadza się prace przygotowawcze. Prace te służą temu, aby zamknąć wszelkie pory w podłożu, a przez to zapobiec tworzeniu pęcherzy w warstwie izolacji, a także skutecznemu uszczelnieniu wszelkich pęknięć, spoin, narożników wewnętrznych i zewnętrznych. ADW IZOPLAST-B OPAKOWANIE 20 KG KONSERWACJA PAPYMasa asfaltowa IZOPLAST B’ – mieszanina asfaltu i dodatków uszlachetniających w rozpuszczalnikach organicznych.

Najczęściej wykorzystywane są jako {element|factor|component} izolacji przeciwwilgociowej lub przeciwwodnej (gdy występuje parcie hydrostatyczne). Masy bitumiczne stanowią alternatywę dla rolowych materiałów hydroizolacyjnych . Masę bitumiczną przeznaczamy do prawidłowej izolacji części budynku, znajdującego się poniżej poziomu terenu. Prawidłowe zastosowanie masy bitumicznej, w izolacji fundamentów, w przyszłości ograniczy koszty napraw, które mogą okazać się bardzo wysokie. Dlatego warto stosować hydroizolację budynku przy wykorzystaniu wszelkiego rodzaju mas bitumicznych, które polecamy w e-sklepie CENTROBUDU oraz w naszych stacjonarnych hurtowniach. Gotowe masy do wykonywania hydroizolacji stosuje się najczęściej przy zabezpieczaniu fundamentów i ścian piwnicznych.

Świetnie nadaje się jako zamiennik dla tradycyjnie stosowanej papy. W tym celu można zastosować oferowane w naszym sklepie, nowoczesne, wysoce efektywne i uniwersalne produkty uszczelniające, które zapewniają zabezpieczenie przed wilgocią i wodą. Proponujemy wyroby pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cieszących się dobrą opinią marek.