Naprawiamy telewizory LED, LCD, plazmowe

  • admin 

Szukasz cen, cenników lub kosztów naprawy telewizorów? Naprawiamy telewizory LED, LCD, plazmowe oraz starszego typu z kineskopową. Jesteśmy fachowcem z ponad dwudziestoletnim stażem w świadczeniu tego typu usług. Najlepszą rekomendacją naszej firmy jest ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów. Jesteśmy rzetelni i zawsze stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu. Współpracując z nami dostają Państwo gwarancję UCZCIWEJ usługi.

Napiszcie do nas , a obiecuję iż napiszę kolejny. Istnieje możliwość negocjacji ceny w której klient określa maksymalny koszt usługi. Jesteśmy firmą działającą w branży od 1980 roku i od 30 lat w tym samym miejscu. Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione. Serdecznie witamy na stronie naszego serwisu elektronicznego. Naprawy prowadzimy od 1979 roku, obsługując Klientów z Gdańska i okolic. Doświadczenie zdobyte przez lata obecności na rynku, pozwala nam oferować szeroki zakres usług – od usuwania doraźnych usterek, przez serwisowanie, aż po naprawy pogwarancyjne.

Wiedza ta oraz zdobyte doświadczenie umożliwiają nam wspieranie Partnerów Handlowych w szeroko rozumianym procesie sprzedaży oraz udzielanie pomocy przy instalacji i konfiguracji. W przypadku wymiany sprzętu za pośrednictwem sklepu, obsługa koryguje starą polisę i wystawia nową do otrzymanego sprzętu. Okres ubezpieczenia będzie biegł od daty wystawienia nowej polisy.|Wysokość składki jest uzależniona od wartości sprzętu oraz wybranej długości okresu trwania ochrony ubezpieczeniowej.

Magserwis jest liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracował także mocną pozycję jako producent wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen. Magserwis to jedyny polski serwisant tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymujący przy tym najwyższą jakość i atrakcyjne ceny. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Magserwis, dlatego zakupisz u nas profesjonalny sprzęt tej marki.

Nasz serwis RTV z Gdańska zreperuje usterkę Państwa sprzętu w niezwykle korzystnej cenie i pozwoli się nim cieszyć jeszcze jakiś czas. Oprócz typowych napraw opisanych dla telewizorów czy {tablet|pill}ów, zajmujemy się wszelkimi innymi awariami. Między innymi często lutujemy przerywające złącza przy wtykach zasilających oraz wymieniamy wadliwe części na nowe.

Oferujemy naprawę i modernizację sprzętu RTV. Po co kupować nowy telewizor jeżeli często wystarczy wymienić niektóre podzespoły czy zwiększyć ilość pamięci czy moc procesora. Przyjdź do Nas zaoferujemy Ci ciekawa ofertę, specjalnie dostosowana do sprzętu komputerowego który obecnie posiadasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.