Pierwsze pojazdy

  • admin 

Firma prowadzi rekrutacje na stanowiska kierownicze w dziale sprzedaży w dość dziwny i nieuczciwy sposób. Wg mnie to zwykła łąpanka do działu technicznego. Po jakimś czasie przychodzi mail, że kandydatura jest jednak rozpatrywana na stanowisko jakie się aplikowało, czyli na szefa działu sprzedaży taxi łeba.

Stosowane silniki to nowoczesne i bezobsługowe konstrukcje, które charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Za sterowanie nimi odpowiada skomplikowany system elektroniczny. Poprzez odpowiednią modyfikację zapisanych w nim parametrów można dopasować charakterystykę pojazdu do terenu, po którym będzie się on poruszał. W ciągu 45 lat technologia stosowana w meleksach zmieniła się niemal całkowicie. Pierwsze pojazdy były bardzo prostymi konstrukcjami wyposażonymi w silniki prądu stałego i prosty system regulacji prędkości oparty na opornicy.

Nadal istnieje możliwość dokupienia części zamiennych do wózków z lat siedemdziesiątych. Zadowolenie klientów nie byłoby jednak możliwe bez wiedzy i doświadczenia pracowników Melexa, którzy stanowią strategiczny potencjał firmy. Produkcja początkowo miała miejsce w fabryce samolotów, więc większość pracowników miała styczność z produkcją w lotnictwie, która wymaga ogromnej dyscypliny pracy, przestrzegania restrykcyjnych norm i zasad.

Historia Wycieraczek Samochodowych Skąd Się Wzięły Wycieraczki?

Przeznaczone są one do prostego i szybkiego montażu na haczyk (tzw. zaczep „U”). Nazywa się Droga Stu Zakrętów i stanowi element drogi wojewódzkiej nr 387 rozciągnięty między miejscowością Karłów a Kudowa Zdrój – czyli w Kotlinie Kłodzkiej. Odcinek ma w sumie około 35 kilometrów długości i dostarcza niezapomnianych emocji. Uwaga, lepiej nie wybierać się na Drogę Stu Zakrętów zimą. Często jest zamykana podczas intensywnych opadów śniegu. Dodatkowo, bezprzegubowe wycieraczki znacznie lepiej sprawdzają się podczas jazdy z większymi prędkościami.