rozmiary noża

  • admin 

Zależy nam na optymalnym dopasowaniu cen produktów i pełnej profesjonalizacji. Skrupulatnie dopracowujemy każdy szczegół naszej działalności, dzięki czemu jakość naszych usług i rzesza zadowolonych Klientów systematycznie wzrastają. W zależności od oczekiwań i potrzeb znajdziemy wiele funkcjonalnych modeli różniących się pomiędzy sobą ze względu na wygląd, konstrukcję, wielkość oraz materiał wykonania poszczególnych elementów. Ważne jest również właściwe dobranie kształtu, oraz długości rączki noża do warzyw, dzięki czemu praca z nim będzie o wiele bardziej przyjemna i wygodna. Wybierając odpowiedni materiał, z którego wykonany jest nóż, możemy wpłynąć pozytywnie na zwiększony komfort czy brak problemów z niekontrolowanym wyślizgiwaniem się noża z dłoni.

I rozmiary noża sprawiają, że będzie on wszechstronnym pomocnikiem każdego kcharza. Uchwyt z nitowanego tworzywa sztucznego, którego wyprofilowany kształt gwarantuje pewny chwyt w trakcie krojenia. Kolekcja Spitzenklasse Plus to najlepsza jakość oraz szeroki wybór noży, które są niezbędne w kuchni. Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję. Rabat jest ważny na pierwsze zakupy produktów marki DUKA na minimalną kwotę 200 zł, z wyłączeniem kart podarunkowych.

W zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Uchwyty, dzięki dwóm stalowym nitom – gwarantują szczelność w czasie mycia w zmywarce automatycznej. Zarówno klinga noża, jak i rękojeść polerowane na lustro. Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć. Służą na przykład do utrzymania zawartości koszyka użytkownika.

Przedstawiamy Państwu przegląd najróżniejszych wariantów noży wraz z ich zastosowaniem. Noże należy czyścić ręcznie letnią wodą, łagodnym detergentem i niepowodującą zarysowań ściereczką lub gąbką. Noże wykonane ze specjalnego stopu stali można myć w zmywarce. W asortymencie TWIN Chef można znaleźć odpowiedni nóż do każdego z codziennych zastosowań w kuchni. Nóż kuchenny do chleba piłka 20 cm drewnopodobny do krojenia… Nóż kuchenny eight” – uniwersalne narzędzie, najlepiej sprawdzi się przy krojeniu mięsa lub wędlin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *