Ułatwi każde prace kuchenne

  • admin 

Każda pani domu na pewno ucieszy się z otrzymania takiego prezentu. Zestaw 2 noży kuchennych zapakowany w tradycyjne drewniane opakowanie idealnie nadaję się na prezent dla każdego miłośnika gotowania. Noże wykonane ze stali molibdenowo-wanadowej hartowane do twardości HRC, są idealne do środowiska domowego. Mały nóż uniwersalny to często niedoceniany pomocnik w kuchni. Bez niego jednak nie wykonamy większości codziennych zadań podczas przygotowywania potraw, ale nie tylko.

Problemem niekiedy staje się wybór odpowiedniego noża do poszczególnych czynności. Brak znajomości zastosowania poszczególnych ostrzy może niekiedy przysporzyć kłopotów z przygotowaniem posiłków. L-300 to bardzo popularny, uniwersalny nóż na ostrza segmentowe o szerokości 18 mm. Rękojeść wykonana została z lekkiego i bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. W standardzie, mannequin L-300 zaopatrzony jest w ostrze segmentowe, ale możemy w nim umieścić również ostrze pełne/niesegmentowe. Dane Użytkowników są także przetwarzane przez Zwieger w celu zautomatyzowanego przetwarzania w formie profilowania.

Dzięki futerałowi część robocza jest zabezpieczona przed stępieniem, jak i chroni przed przypadkowym zranieniem. W naszej ofercie znajdziesz także siekiery, sekatory i brzeszczoty. Przy obieraniu owoców i warzyw z twardą skórką i miękkim… W przypadku korzystania przez Użytkownika z płatności elektronicznych lub kart płatniczych, Administrator może udostępnić dane Użytkownika wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Serwisie. Przetwarzanie danych w celu przekazywania przez Zwieger informacji o swoich produktach i usługach umożliwia dostarczenie Użytkownikowi informacji o aktualnej ofercie.

Gapl codziennie gromadzi wszystkie aktualne gazetki, oferty tygodnia, broszury reklamacyjne, a także magazyny i katalogi ze wszystkich sklepów w Polsce. Dzięki temu użytkownicy są zawsze na bieżąco ze wszystkimi interesującymi ofertami z gazetek, zniżkami i promocjami. Wszystko to łącznie z wyprzedażami towarów można w łatwy sposób znaleźć w sklepach ze swojego otoczenia.

Profesjonalny, idealnie dopasowany do dłoni ułatwi każde prace kuchenne. Stworzony do wielu zadań genialnie sprawdzi się jako prezent. Praktyczny ząbkowany nóż świetny do wielu zadań w kuchni.