Wprawionym kawoszom podpowiadamy

  • admin 

Nie tylko miłośnicy twórczości filmowej, filmu Straight Story, ale z pewnością ciekawi wnętrz i architektury opartej na historii odwiedzą kawiarnię w Jaworznie. W radiowym wywiadzie ksiądz Tosz zapowiadał, że w ofercie znajdzie się między innymi kawa sygnowana nazwiskiem reżysera. Kawiarnia Gdynia ma zostać otwarta w 2022 roku, a my już nie możemy się doczekać odwiedzin. Już wkrótce będzie można pobrać z naszej strony aktualne i pełne menu naszej kawiarni.

Wprawionym kawoszom podpowiadamy również, że w Czytelni można spróbować naparu parzonej z ziaren eugenoides, trzeciego gatunku kawy obok powszechnie znanych arabiki i robusty. Kultowy lokal na Żoliborzu tętni życiem od samego rana do później nocy. Zjecie tu zarówno pożywne śniadanie, lekki lunch i niespieszną kolację przy lampce wina.

Opinie wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Nie pretensjonalnie filmowo , przyjaźnie , miło , komfortowo , tanio , dobre ciasta i drinki. Warto korzystać z takich nie komercyjnych miejsc z duszą.

Trochę tu chyba nieścisłości bo pani minister mówiła o tych którzy podejmą prace w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ZUS, także w języku ukraińskim. Budynek, którego nie powstydziłoby się żadne miasto nie tylko w Polsce, ale też zagranicą. Flagowy, efektowny obiekt, o ciekawej architekturze, funkcjonalny i idealnie położony w samym centrum miasteczka. Informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Strefa Biznesu podlegają ochronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.