Zajmujemy się naprawą i konserwacją urządzeń elektronicznych

  • admin 

Poprzez fachowość, wiedzę i dostęp do części zamiennych jesteśmy w stanie osiągnąć zadowolenie klienta. Na wyposażeniu posiadamy sprzęt najwyższej jakości, jak również bogaty zasób precyzyjnych narzędzi. W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Gdańska oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego – https://magserwis.pl

Poza tym nasza firma znajduje się na parterze nowego biurowca powstałego w 2014 roku obok marketu LIDL w Gdańsku. Dzięki temu specjalnie dla naszych Klientów, mamy do dyspozycji duży parking z możliwością zaparkowania tuż pod samymi drzwiami serwisu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie adresu {email|e-mail|e mail} zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.|Jeśli nie masz już gwarancji a sprzęt jest oryginalny najlepiej oddaj go do naprawy w ręce specjalisty, który może podjąć się tego zadania i jest uprawniony przez tą markę. Przykładowo, jeżeli korzystają Państwo z odbioru osobistego, to Państwo dane nie będą przekazywane przewoźnikowi współpracującemu z Administratorem.

Cena usługi wskazana w naszej ofercie złożonej w odpowiedzi na Państwa zamówienie lub wskazana podczas naszych uzgodnień podana jest w złotych polskich i zawiera podatki.|Jednym z tych, które na pewno warto zobaczyć jest imponująca barokowa Kaplica Królewska. Co prawda nie zachowało się oryginalne wyposażenie kaplicy, ale i tak zachwyca ona turystów swoim kunsztem i niepowtarzalnym klimatem. Jest to oczywiście zaledwie jeden z wielu przykładów na architektoniczną różnorodność i bogactwo Gdańska. Niewiele miast może się z nim równać pod tym względem.

Niestety, one wszystkie w pewnym momencie się psują, a kupno nowego sprzętu wymaga ogromnego nakładu finansowego. Aby nie nadużyć domowego budżetu warto zatrudnić profesjonalistów do naprawienia awarii. Codzienne użytkowanie tabletów sprawia, iż mają one ciągły kontakt z akcesoriami takimi jak słuchawki czy ładowarka. W taki też sposób powstaje najbardziej popularna usterka tego gadżetu – problem z gniazdkami jack i zasilania. Na szczęście specjaliści z naszego serwisu RTV znajdującego się w Gdańsku nie mają żadnego kłopotu z wymianą tych wejść. Usługę taką przeprowadzają profesjonalnie i błyskawicznie. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Zajmujemy się naprawą i konserwacją urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy nowoczesne i profesjonalne zaplecze serwisowe. Wybierając nasz serwis możecie liczyć na miłą obsługę, doświadczonych i zaangażowanych pracowników, a co za tym idzie – prawidłową diagnozę i naprawę uszkodzonego sprzętu RTV dowolnej marki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.