Zestaw dobrej jakości noży kuchennych

  • admin 

Wysoka temperatura może doprowadzić do rozhartowanie krawędzi tnącej, dlatego nie należy mieszkać gotujących się wyrobów kuchennych. Zapisz się do newslettera, a otrzymasz 5% rabatu na zakupy w naszym sklepie ! Wpisz adres e mail, aby otrzymywać informację o nowościach i promocjach w naszym sklepie. Noże wykonane są z jednowarstwowej japońskiej stali AUS-8.

Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony. Jeżeli potrzebujesz grilla do wyprawienia kameralnego przyjęcia dla znajomych lub szukasz czegoś, na czym przygotujesz zaskakujące dania, w Top-Grillel znajdziesz coś dla siebie. Wszystkie nasze produkty są tak zaprojektowane, by mogły służyć zarówno amatorom, jak i wytrawnym grillownikom.

Niezależnie od tego, czy gotujesz tylko dla swojej rodziny, czy zajmujesz się tym zawodowo, nie możesz obejść się bez uniwersalnego noża kuchennego. 6-częściowy zestaw noży – nóż szefa kuchni 20 cm + nóż do chleba 20 cm + nóż do krojenia 20 cm + nóż Santoku 18 cm + nóż uniwersalny 13 cm + nóż do warzyw 9 cm. Wszystkie noże kuchenne są dostarczane z pochwą zapakowaną w pudełko. Zestaw dobrej jakości noży kuchennych to rzecz niezbędna w każdej kuchni. Znacznie ułatwiają one przygotowywanie potraw, od kanapek na śniadanie poczynając, na wykwintnych kolacjach kończąc. Noże kuchenne dostępne w tej kategorii różnią się przeznaczeniem.

Dzięki połączeniu specjalnie utwardzanej hartowanej stali i precyzyjnie nadanego profilu, nóż znacznie przewyższa swoją ostrością i efektywnością krojenia wymagania normy DIN. Jednak celem zapobieżenie utracie jakości, zaleca się mycie ręczne. Jego ostrze ze specjalnie utwardzanej hartowanej stali sprawdzi się doskonale przy krojeniu surowych warzyw czy twardych owoców.

Uniwersalne ostrze z ząbkami marki ZWILLING idealnie sprawdzi się podczas krojenia chleba. Akcesoria tej marki to wielozadaniowe, dobre noże kuchenne, które nigdy nie zawodzą. Nóż do chleba doskonale nadaje się również do rozdrabniania owoców, warzyw i ziół. Falowane ostrze perfekcyjnie pokroi wędliny i sery w cienkie plasterki. Ostrze zostało wykonane z wykorzystaniem technologii FRIODUR. Noże Gerlach wykonane zostały ze stali nierdzewnej z dodatkiem chromu, co zwiększa odporność na korozję.